Rozvrh:

Aj tu sme:

CVČ Pyramídana facebook-u

Termíny prvých stretnutí

 

Termíny prvých stretnutí pre šk.rok 2020/2021

 

Dátum

Čas a miesto konania ZÚ

Názov ZÚ

Vedúci ZÚ

16.09. (streda)
15,00 - PC učebňa Tvorba web stránok a progr. O. Kozár
16.09. (streda) 15,30 - telocvičňa (šatňa) Pohybová prípava M. Vőrős
16.09. (streda)
16,00 - HK 3 Klasický klavír Mgr.M. Pintešová
16.09. (streda) 16,00 - klub mladých Tréning fonematic. uvedomovania PhDr.A. Harišová
16.09. (streda) 17,00 - KVČ 1.posch. Dramatický-divadelný kr. R. Červený
16.09. (streda) 17,30 - Telocvničňa Hip-Hop "BNT" D. Žigraiová
17.09. (štvrtok) 15,00 - Klub mladých Malá škola varenia Mgr. J. Kovácsová
17.09. (štvrtok) 16,00 - Telocvičňa Balet MŠ V. Baloghová
17.09. (štvrtok) 17,00 - Telocvičňa Balet ZŠ V. Baloghová
17.09. (štvrtok) 16,00 - Učebňa PC Moderné technológie M. Nebbal
17.09. (štvrtok) 16,00 - Učebňa KVČ Baby klub/Tvorivé dielničky Mgr. L. Pethő, PhD
17.09. (štvrtok) 18,00 - Telocvičňa

Hip-Hop (všetky skupiny)

R. Melečke
18.09. (piatok) 14,30 - Klub mladých Biliard Z. Petrovics
18.09. (piatok) 16,00 - Klub mladých Super dvirer M. Nebbal
18.09. (piatok) 17,00 - Telocvičňa

Detský box

L. Gőgh
18.09. (piatok) 17,00 - Učebňa PC Modelársky M. Palacka
21.09. (pondelok) 16,00 - Telocvičňa KIDS DANCE (všetky deti) A. Lőrinczová
21.09. (pondelok) 16,00 - Jazyk. učebňa AJ - deti MŠ S. Nebbal
21.09. (pondelok) 16,30 - PC učebňa LEGO Mgr. I. Sláviková
21.09. (pondelok) 17,00 - Jazyk. učebňa Klub CENTRÁČIK S. Nebbal

21.09. (pondelok) TENTO TERMÍN SA RUŠÍ PRE CHOROBU

17,00 - Trieda KVČ 1 Klub POKÉMONOV Ing. F. Belányi
21.09. (pondelok) Podľa telef. dohovoru Spev Mgr. T. Kytková
22.09. (utorok) 15,00 - Jazyková učebňa Úvodná hodina, delenie skupiny Aj ZŠ + konverzácia Mgr. K. Freyová
22.09. (utorok) 16,00 - Telocvičňa Gymnastika MŠ J. Nagyová
22.09. (utorok) 17,15 - Telocvičňa Gymnastika ZŠ J. Nagyová
23.09. (streda) 16,15 - Jazyková učebňa Tréning fonemat. uvedomovania "začiatočníci" PhDr. A. Harišová
23.09. (streda) 17,15 - Jazyková učebňa Tréning fonemat. uvedomovania "pokročilí" PhDr. A. Harišová

Záujmové útvary: Tvorivé dielne, Klávesy, Gitara, Bicie, Spev, Dramatický, Fitnes - podľa telefonického dohovoru s vedúcimi krúžku (zadelenie do skupín). Ak Vás vedúci záujmových útvarov doposiaľ nekontaktovali, prosím, napíšte nám mail alebo nám zavolajte na tel.č.: 0917/695 346.

Postupne budeme pridávať termíny prvých stretnutí pre ďalšie záujmové útvary.