05.09. (utorok) |
16,00 - CVČ Pyramída, prízemie |
Dramatický/Divadelný |
R. Červený
(0905/339 620)
|
Ut.-Pi
15,00 - 16,00
|
15,00-16,00 - Stolnotenisová hala NZ
(pri Milénium hale)
|
Stolný tenis
Odporúčame volať vopred
|
Ľ. Haluška
(0905/894 888)
|
20.09 (streda) |
15,30-16,30 CVČ 1.posch. učebňa VT |
Programovanie, web |
O.Kozár |
20.09. (streda) |
16,00 - 18,00 učebňa 1.poschodie |
Klasický klavír - DOHODNUTIE TERMÍNU - PROSÍME RODIČOV O ÚČASŤ |
Mgr. E. Pintešová |
22.09. (piatok) |
16,30 - 17,30 telocvičňa prízemie |
Karate - začiatočníci |
P. Baďura |
25.09. (pondelok) |
16,30 Jazyková učebňa 1.poschodie |
Nemecký jazyk |
M. Nebbal |
25.09. (pondelok) |
16,00 - Prízemie Klub mladých |
TRÉNING FONEMATICKÉHO UVEDOMOVANIA |
Mgr. S. Lőrinczová |
25.09. (pondelok) |
17,00 - Prízemie Klub mladých |
Folklórny krúžok |
R. Haládiková |
27.09. (streda) |
16,00 - 17,00 veľká telocvičňa prízemie |
Detská Joga |
E. Mešterová |
27.09. (streda) |
16,00 - 17,00 KVČ a trieda, 1.poschodie |
Baby klub |
Mgr. J. Kovácsová |
27.09. (streda) |
17,00 - telocvična - prízemie Stretnutie rodičov ohľadne delenia do skupín a rozvrhu
|
Športová príprava POZOR!!! Nutná účasť rodiča, bude sa riešiť delenie do skupín
|
E. Mešterová |
27.09. (streda) |
17,00 - Prízemie Klub mladých |
Balet |
R. Haládiková |
28.09. (štvrtok) |
16,00 - 17,00 KVČ trieda 1.poschodie |
Lego |
Mgr. J. Kovácsová |
28.09. (štvrtok) |
16,30 - Jazyková učebňa 1.poschodie |
Španielsky jazyk |
|
28.09. (štvrtok) |
17,00 - 18,00 Učebňa výtvarná, 1.posch. |
Hand-Made klub + Výtvarná začiatočníci |
Mgr. J. Kovácsová |
28.09. (štvrtok) |
17,00 - 18,00 veľká telocvičňa prízemie |
Hip-hop |
D. Baďurová |
29.09. (piatok) |
16,00 - 1.poschodie KVČ 1 |
Šach |
S. Doležal |
29.09. (piatok) |
16,00 - PC učebňa 1.poschodie |
Základy PC + moderné technológie+Malá škola šoférovania - ZADEĽOVANIE DO SKUPÍN
|
M. Nebbal |
02.10. (pondelok) |
16,00 - Telocvičňa prízemie |
KIDS DANCE - ročníky narodenia 2018-2020 |
A. Lőrinczová |
02.10. (pondelok) |
17,00 - Telocvičňa prízemie |
KIDS DANCE - ročníky narodenia 2017 a st. |
A. Lőrinczová |
03.10. (utorok) |
14,00 Jazyková učebňa 1.posch. |
Anglický jazyk KONVERZÁCIA |
Mgr. K. Freyová |
03.10. (utorok) |
15,00 Jazyková učebňa 1.posch. |
Anglický jazyk ZŠ |
Mgr. K. Freyová |
03.10. (utorok) |
16,00 Jazyková učebňa 1.posch. |
Anglický jazyk MŠ |
Mgr. K. Freyová |
03.10. (utorok) |
17,00 - Telocvičňa prízemie |
Fitnes pre dievčatá |
E. Mešterová |