Rozvrh:

Aj tu sme:

CVČ Pyramídana facebook-u

OZNAMY

OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 22.02.- 26.02.2021)

Milí výtvarníci!
Minulý týždeň sme modelovali, niektorí ste ešte nestihli prevziať modelovaciu hmotu, preto modelovanie pokračuje aj tento týždeň.
V rámci hodín online máme prácu danú na  dlhšie obdobie, pretože je to práca náročná na čas, ale hlavne na trpezlivosť. Tak držíme palce, aby boli vaše diela čo najlepšie a čo najvydarenejšie.
Pre mladších žiakov máme námet na papierovú koláž.
Potrebujeme k tomu: výkres, lepidlo na papier, nožničky, novinový papier.
Postup: Nakreslite si zvieratko, vtáčika , kvety ovocie. Každý podľa svojich schopností a možností. Zoberiete si novinový papier, nastrihajte si drobné kúsky, a nalepujte na obrázok, ktorý ste si nakreslili. Kto zvládne môže aj pozadie.
Prajeme veľa zábavy a trpezlivosti!
Pridávame ilustračné obrázky.TD koláž 22.02.2021

OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 15.02.- 19.02.2021)
Milí výtvarníci!
Karnevalové kostýmy sme  dokončili a úspešne bodujú na FB. Ďakujeme všetkým, že i takouto formou podporujete našich výtvarníkov. Určite ich to vedie k lepším výkonom.
Na tento týždeň máme pre všetkých zaujímavú prácu, ktorá bude trvať trochu dlhšie, je to kombinovaná technika. Podrobnosti sú vysvetlené na zoome.
Pre mladších žiakov, ale aj pre tých, ktorí radi modelujú, máme pripravené námety:
Vymodeluj  kačičku, alebo prasiatko. Samozrejme, kto chce iné zvieratko, tak je to v pohode.
Práca s modelovacou hmotou je veľmi jednoduchá. Pracuje sa s ňou tak isto, ako s plastelínou. Potrebujete k tomu modelovaciu hmotu, korálky na oči. Hmota je samoschnúca.
Potrebný materiál poskytneme  všetkým.
V stredu od 14.00-14.30 bude výdaj materiálu. Komu nevyhovuje čas, stačí napísať, či zavolať. Platí to aj pre výkresy, alebo iný materiál potrebný k výtvarným prácam.
Tak prajeme pekné a zábavné modelovanie!
Námety TD 15.02.2021

OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 08.02.- 12.02.2021)

Milí výtvarníci!

Máme tu námety na ďalší týždeň.
Minulé dva týždne sme sa venovali karnevalovej tematike. Podarilo sa vám nespočetné množstvo krásnych karnevalových kostýmov .Veľmi ste si dali záležať.
Tento týždeň je VALENTÍNSKY !  Aj na zoome sa snažíme navodiť valentínkami  dobrú náladu , tak skúste aj vy najmenší, vyrobiť pre maminky srdiečka, ktoré vždy potešia.
Námet č. 1
Nakreslite  srdiečko ceruzkou na výkres. Pripravte si vodové farby, vodu a slamku.  Na mokrý  štetec naberte farbu, urobte kvapku nad čiaru a rozfúknite smerom dole zo srdiečka. Robte to dovtedy, kým nemáte vyfúkané celé srdiečko. Farby použite aké sa vám páčia.
Námet č. 2
Nakreslite srdiečko, vystrihnite, položte na papier naprášte kriedy, najlepšie prašné,  okolo srdiečka a prstom rozotrite.
Námet č. 3
Nazbierajte pár suchých konárikov. Z tvrdého papiera vystrihnite srdiečka a prilepte na konáriky, najlepšie tavnou pištoľou, alebo herkulesom. Poukladáte do vázičky, džbániku a máte krásnu dekoráciu. Kvety ešte nekvitnú, tak trochu môžete rozžiariť kuchyňu, či izbičku.
Veselého Valentína!
Námety TD

OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 01.02.- 05.02.2021)
Námety TD 01.02.2021

 


 

OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 25.01.- 29.01.2021)

Milí výtvarníci !

Výtvarná pokračuje, naďalej online.
Poslednou témou na kreslenie, tvorenie, sme mali žabu. Mali ste na výber, pre ktorú techniku sa rozhodnete. Práce, ktoré ste nám poslali, sú veľmi krásne a na naše prekvapenie, väčšina z vás volila práve tú ťažšiu techniku. Práce všetkých sú nádherné, veľmi ste sa snažili, ale hlavne dúfame, že aj zabavili. Ďakujeme za nádherné výtvarné práce, ďakujeme, že tvoríte a robíte zmysluplnú vec.
Zadanie na tento týždeň:
Návrh karnevalového kostýmu:
Nakoľko je karnevalové obdobie, nemôžeme sa vyšantiť na maškarnom plese, tak sa pokúsme spoločne preniesť do atmosféry karnevalov a vytvorme nádherné , zábavné, zaujímavé kostýmy.  Mala by to byť ľudská postava, oblečená do karnevalového kostýmu.
Technika ľubovoľná. Kreslenie, maľovanie na papier, alebo výkres.
Prajeme veselú zábavu!
OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 18.01.- 22.01.2021)

Milí výtvarníci!

Začal nám ďalší januárový týždeň a dištančné vyučovanie pokračuje.
Ďakujeme za úžasné  prázdninové kresby, či to bola ľubovoľná tematika, alebo zadaná.
Všetky poslané kresby sú nádherné.
Z Luskáčika ste vytvorili čarovný príbeh, pozoruhodné obrázky, ktoré si vyžadovali veľa" trpezlivosti a námahy, ktorá však stála za to. Ste skvelí! (všetky výtvarné práce zverejňujeme na našej FB stránke Centrum voľného času Pyramída)
Námety na tento týždeň:
Možnosti :
1. Nakresliť žabu na tvrdý výkres a vystrihnúť. Prilepiť jemne na druhý výkres, stačí prichytiť stred. Na šablónu poukladáme voskovky- farby zelená, žltá, hnedá...Prichytíme voskovky a fénom na vlasy roztápame smerom dole zo šablónky. Mladší žiaci môžu použiť jednoduchšiu techniku. Stačí k tomu stará zubná kefka a vodové farby. Namokríme kefku,naberieme farbu, samozrejme málo vody používame. Kefku položíme na šablónku a vytáčame smerom von. Voľne púšťame.
2. Starší žiaci majú na výber. Môžu kresliť žirafu, žabu, zebru alebo chrobáka. Bodkovanou technikou, zvanou pointilizmus. Podrobnosti sú vysvetlené na zoom.
Vzrušujúce kreslenie a tvorenie !
Pri úlohe č.1. pracujte s dospelou osobou!

OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 11.01.- 15.01.2021)
V prvom rade prajeme všetko dobré do nového roku. Školské povinnosti vám už začali, tak začíname aj my.
Téma na tento týždeň:
Nájdi  zaujímavé miesta vonku v prírode, miesta, ktoré sú niečím výnimočné v našom meste a v blízkom okolí. Technika : čierno biele prevedenie, ceruzky. Jednu jedinú vec vyznačiť farebne. Podrobnosti vysvetlené na Zoom. Prajeme vzrušujúce hľadanie a pekné kreslenie.

Milí výtvarníci!

Máme tu koniec kalendárneho roka, ostáva nám len pár dní. Prežili sme krásne spoločné chvíle pri maľovaní a tvorení v Centre voľného času, v našej učebni, ktorú máme tak radi a kde sa tak dobre cítime. Bola tam vždy dobrá energia, ktorá nás vždy dobre naštartovala pri kreativite. Reálnych dní však bolo menej, ako by sme si priali. Žiaľ, nastala situácia, ktorú nikto nečakal. My sme to však nevzdali a pracovali aj cez všetky prekážky online. Dokázali sme aj touto formou vytvoriť nespočetné množstvo krásnych výtvarných prác, ktoré sme prezentovali prostredníctvom FB. Najväčším projektom boli portréty v rúšku. Boli to úžasné práce. Ťažko hodnotiť, ktorá práca bola najlepšia. Všetky boli výnimočné, tak ako ich autori. Všetci ste skvelí.

Prezentáciou vašich diel boli aj street ART portréty v rúšku, vystavené v OC Aquario. Bola to neľahká úloha, ale zhostili ste sa jej úžasne.

Kalendárny rok sme ukončili Vianočnými pohľadnicami a Anjelskými vianocami. Všetky práce sú očarujúce, bol tam príbeh , hra s farbami. Skvelé práce!

Poďakovanie patrí ale hlavne rodičom, ktorí nás pri tvorbe výtvarných prác podporovali. Bez Vás by to nešlo. Srdečná vďaka patrí všetkým Vám, milí rodičia.

Máme tu prázdninové zadanie , až do 8. januára 2021.

Namaľuj príbeh z úryvku knižky Luskáčik a štyri kráľovstvá

Rozprávková knižka Luskáčik je právom považovaná za jeden z najkrajších vianočných príbehov. Vyžaruje z nej nádherná atmosféra a tajomné čaro Vianoc.

O knihe: Na Štedrý večer dostane Klárka darček – tajomnú škatuľku, ktorú jej zanechala zosnulá mamička. Avšak chýba k nej kľúč... Na oslave u strýka Drosselmeyera objaví zlatý povrázok, ktorý k stratenému kľúču dovedie. Ten však v okamihu zmizne v záhadnom čarovnom svete...

Úryvok

Keď balet skončil, ujal sa slova strýko Drosselmeyer: „Drahí priatelia! Nasledujte povrázok so svojim menom a na jeho konci vás čaká darček!“ Kým hostia hľadali darčeky, ocko pristúpil k dcérkea opýtal sa: „Kde si bola? Nemal som s kým tancovať!“

„To je Cencúľ, správca krajiny snehu, Okvet, správca Krajiny kvetov a Sladkastá víla, správkyňa Krajiny sladkostí,“ povedal Filip. Všetci traja pristúpili bližšie, aby sa s Klárkou zvítali.

Keď Klárka pristúpila bližšie, všimla si, že je na ňom kľúčová dierka rovnakého tvaru, ako na tajomnom vajíčku, ktoré dostala. „Ja viem, kde je kľúč! Ukradla ho Myšrinks! „vyhŕkla.“ Dovoľte mi vybrať sa za ňou! V tom si Klárka uvedomila, že urobila chybu. “Vy nechcete, aby vás prístroj chránil, vy chcete rozpútať vojnu! povedala, keď pochopila celú pravdu. Teraz mi je už nanič, chladne ju prerušila víla. Vojaci, ktorých medzitým vyrobila, zatvorili Klárku, Filipa a vládcov zostávajúcich krajín do veže.

Prajem krásne prázdninové čítanie, a nech vám to pekne maľuje ;-)


 

OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 14.12.- 18.12.2020)

Milí výtvarníci, čas do Vianoc sa nám kráti, zostáva už len pár dní, aby sme si mohli vytvoriť niekoľko vianočných dekorácií.
DEKORAČNÁ GUĽA SO STROMČEKOM, alebo STROMČEKY ZO ŠIŠIEK.
Budeme potrebovať: sklenená fľaša (z jogurtu, džemu, kompótu,...), šišky, trocha umelého snehu alebo strúhaného kokosu, stužky a zopár dekoračných vecí, čo je po ruke (v prípade, ak nemáte dostupný materiál, vieme vám ho poskytnúť).
Postup: Na vrchnák od fľaše prilepíme ozdobenú šišku, necháme zaschnúť, posypeme snehom, fľašku zatvoríme a previažeme špagátom, alebo stužkou. Veľmi jednoduché.
Iné varianty - bez fľašky, len šišky, ktoré prilepíme na drievka. Prikladáme fotografie.
Prajeme príjemné vianočné tvorenie.
Pripomíname Vianočnú súťaž. Pracujete veľmi usilovne, čo nás nesmierne teší. Nezabudnite však posielať práce (alebo fotografie hotových súťažných prác) najneskôr do 23. decembra 2020.
TD - Vianočná dekoráia

OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 07.12.- 11.12.2020)

Milí výtvarníci, čas letí ako Mikuláš na saniach :D a my tu máme nový týždeň.
Námety na tento týždeň:
1.VIANOČNÉ OZDOBY - HVIEZDIČKY: potrebujeme drevené štipce,  ktoré rozoberieme a lepidlo Herkules. Štipce zlepíme hladkou stranou k sebe. Na jednu hviezdičku potrebujeme 8 štipcov. Rozložíme a spojíme srdiečkom, alebo inou dostupnou dekoráciou, pridáme šnúrku a vianočná ozdoba je hotová.
2.VIANOČNÝ SOBÍK - OBRÁZOK: potrebujeme drevené paličky a akrylové farby. Paličky sa prilepia na kartón a podklad na obrázok máme hotový. Následne na drievka nakreslíme sobíka a vymaľujeme ho. Kto nezvládne sobíka, môže nakresliť čokoľvek jednoduchšie, napríklad snehuliaka.
Krásne vianočné tvorenie prajeme ;-)
TD - Ozdoba TD - obrázok

OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 30.11.- 04.12.2020)

Milí Výtvarníci,
tento týždeň budeme maľovať, kresliť na tému: VIANOČNÁ POHĽADNICA
Nakresli alebo namaľuj obrázok s vianočnou tematikou.
Ak má niekto chuť tvoriť, prinášame inšpirácie, ktoré nám poslal náš výtvarník Marco Szűcs (9 rokov):
1. VIANOČNÝ STROMČEK - zelený filc si nastriháme na pásiky, ktoré nastrihneme cca do polovice, tie následne budeme lepiť na polystyrénový kužeľ s pod&ľa vlastného vkusu ozdobíme
2. VIANOČNÁ GUĽA - polystyrénovú guľu natrieme lepidlom a omotáme bavlnkovými nitkami približne do polovice, následne dokreslíme oči, ústa, prípadne použijeme samolepiace, ak máte pompón, môžete ho použiť ako brmbolec čiapky.
3. STROMČEK - na paličku nalepíme zelené pásiky papiera, alebo zelené chlpaté drôtiky, spodnú časť namaľujeme hnedou farbou (kmeň a hore prilepíme hviezdu a dozdobíme.
Marcovi ďakujeme a vám ostatným prajeme príjemné tvorenie.

TD - Námety


OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 23.11.-27.11.2020)
Krásny deň milí výtvarníci,
Dni aj týždne nám ubiehajú pomerne rýchlo - v nedeľu nám začína Advent a čoskoro budeme čakať aj Mikuláša.
Preto prinášame námety pre krásne dekorácie či kresby.
1. Námet je pomerne jednoduchý. MIKULÁŠSKA KRABIČKA, či už na písací stôl ako stojan na ceruzky, alebo len ako vianočná dekorácia. Potrebujeme: Prázdnu krabičku z konzervy, (ak nemáte, môže byť aj sklenená fľaša napr. z džemu, alebo len rolka z toaletného papiera - v tomto prípade treba aj podložku z pevnejšieho kartóna pre vytvorenie dna),
POSTUP: Namaľujeme podklad červenou akrylovou farbou, po uschnutí namaľujeme opasok. Vrchnú časť oblepíme pásom bielej kožušinky (alebo vatou).
2. Námet je trochu náročnejší. Potrebujeme k tomu plastovú fľašu, ktorú rodičia rozrež a zlepia. Zlepíte lepiacou páskou a oblepíte červenou látkou, pridáme kožušinku, špagátom urobíme lem. K tejto práci je potrebná pomoc dospelej osoby!
3. Námet je PÍSMENKO. Môže to byť začiatočné písmeno vášho krstného mena. Písmenko nakreslíme, vymaľujeme, vystrihneme, pridáme šnúrku a máme hotovo.
Šikovnejší z vás môžu vytvoriť všetky 3 námety.
Vianočné  dekorácie

OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 16.11.-20.11.2020)
Milí výtvarníci, máme tu ďalší týždeň a s tým aj nové námety na tvorenie. Minulý týždeň sme sa učili kresliť mačičky. Krásne kresby nám poslali Ema Suríniová, Paulínka Poláková. Paulínka poslala aj sovičky, ktoré sa minulý týždeň nestihli zverejniť, tak si ich môžete pozrieť v dnešnom príspevku na FB CVČ Pyramída. Zároveň ju chceme pochváliť za krásny obrázok, s ktorým sa umiestnila na 2.mieste vo výtvarnej súťaži, okresné kolo Ochranárik za MŠ. Gratulujeme.
Portréty v rúšku ešte stále niektorí dokončujú, tak sa ešte stále pracuje. Výsledok však bude stáť za to, pretože výtvarné práce našich detí sú naozaj krásne.
PRÁCA NA TENTO TÝŽDEŇ:
Vyrobiť z papiera mikulášsku čižmičku.
1. Prvý námet je jednoduchší. Pozostáva z mikulášskej čižmičky a macíka.
2. Druhý námet je trochu náročnejší. Pozostáva z čižmičky a škriatka. K zhotoveniu budete potrebovať farebný papier, ceruzku, lepidlo, nožnice. Ak máte zaujem o maketu, môžete si ju prevziať v CVČ v obálke pri hlavnom vchode, ako aj iný materiál /napr.farebné papiere,.../.
Prajeme vám veľa vydarených výtvorov a tešíme sa na ne ;-)
Mikulášska čižma námet č.1 Mikulášska čižma námet č.2
Námet - Mikulášska čižma č.1    Námet - Mikulášska čižma č.2
OZNAM pre deti zo ZÚ - VÝTVARNÁ/TVORIVÉ DIELNE
s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 09.11.-13.11.2020)
Milí výtvarníci,
Máme ďalší týždeň za sebou a zároveň aj kus tvorivej práce. Posielate nám krásne portréty s nádhernými dizajnovými rúškami. Bude veľmi ťažké vyhodnotiť ich.
Niektorí majú odklad, pretože pracujú na veľké plochy a to je pochopiteľne časovo náročnejšie. S vyhodnotením teda počkáme na nich.
Tekvice a sovičky, ktoré ste poslali, sú výborné (nájdete ich na FB CVČ Pyramída).
Starší dostali tohtotýzdňovú úlohu opäť cez ZOOM.
Úloha pre najmenších na tento týždeň:
NAKRESLIŤ MAČIČKU:
Mačka námet č.1 Mačka námet č.2
Postup kresby (2 verzie).
Tak nech vám tá ceruzka dobre kreslí ;)

OZNAM pre členov krúžku VÝTVARNÝ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 02.11.-06.11.2020)

Tak, začína nám nový týždeň, aj nový mesiac. Myslíme, že tvorivých úloh ste mali dosť. Mnohí ešte pracujú na mostoch, či rozprávkach. Portrét v rúšku už niektorí poslali cez messenger na ohodnotenie, alebo cez Viber. Sú aj takí, ktorí doručili svoje práce priamo do pripravenej schránky v CVČ Pyramída. Podaktorí dokonca stihli aj úlohu Maľovanie tekvice.
Vaše práce sú úžasné, tešíme sa na ďalšie
Úloha na tento týždeň pre tých, ktorí už majú všetko hotové (týka sa to hlavne mladších žiakov). Starší majú zadanie cez ZOOM (Zátišie tekvice, Práca s ceruzkou).
ZHOTOVENIE SOVIČKY z rolky. Práca veľmi jednoduchá. Ak nemáte farby po ruke, stačí fixka a rolka. Ak máte farebné papiere, tak nakreslite a vystrihnite oči, krídla, nos a prilepíte.
Rolku hore zahneme, čím si spravíme ušká. Môžete ich urobiť aj viac, aby im nebolo smutno.
Tak peknú zábavu a tešíme sa na nové práce :D Ukážky nájdete na našej FB stránke (https://www.facebook.com/cvcpyramida/)

OZNAM pre členov krúžku VÝTVARNÝ/TVORIVÉ DIELNE

s M. Gyurkovicsovou (pre týždeň 26.10.-30.10.2020)

Milí výtvarníci, sme radi, že sa nám podarilo spojiť a tvoriť cez aplikáciu ZOOM. S výnimkou troch najmladších detí, s ktorými sme sa spojili inou formou.

Na 1.úlohe - Plátno, ešte stále pracujete, hlavne straší žiaci, ktorí majú plátno väčšieho formátu.
2. úloha - Portrét v rúšku - pracujeme do konca tohto týždňa.
V prípade, že máte uvedené práce už hotové, môžete začať pracovať na 3.úlohe: Vymaľuj tekvicu - z hľadiska bezpečnosti NIE vyrezávať! Tekvica môže byť rôznej veľkosti a tvaru. Používajte akrylové farby. V prípade, že nemáte dostupný materiál, môžete tekvicu aj nakresliť na výkres. Pridávame niekoľko námetov, ktoré nájdete na našej FB stránke Centrum voľného času Pyramída.

Prajeme príjemné a inšpiratívne tvorenie.

Milí výtvarníci, nakoľko nám momentálna situácia nedovoľuje stretávať sa v CVČ, budeme pracovať cez aplikáciu ZOOM. Tí, ktorí máte možnosť sa pripojiť, prosím, urobte tak vždy v ten deň a v tom čase, kedy ste mávali hodinu v CVČ. Možnosti máme aj cez Messenger, Viber, WatsApp. S väčšinou výtvarníkov už komunikujeme, prosím preto všetkých, s ktorými sa nám nepodarilo spojiť sa, aby tak urobili.

Úloha pre MENŠIE DETI a pre tých, ktorí nemajú možnosť pripojenia sa online bude zverejnená na webe CVČ.
1. úloha: Dokončenie plátna: MOSTY, MOJA OBĽÚBENÁ ROZPRÁVKOVÁ POSTAVIČKA (o prevzatí potrebných vecí ma prosím kontaktujte na tel.č. 0905/425 179)
2. úloha: PORTRÉT V RÚŠKU /nakresliť na výkres A4/ - technika ľubovoľná (môžete nakresliť seba, maminu, kamarátku, alebo koho si vyberiete).
Hotové práce prosím doručiť do CVČ a vhodiť do schránky, ktorá je umiestnená pri hlavnom vchode do konca mesiaca. Výtvarné práce budú vyhodnotené a najlepšie odmenené.
Ďakujem M. Gyurkovicsová (vedúca ZÚ Výtvarný/Tvorivé dielne)

Vážení rodičia, milí naši priaznivci.
Vzhľadom na nové opatrenia s účinnosťou od 12.10.2020 sa prerušuje činnosť CVČ Pyramída.
Od budúceho týždňa budeme fungovať dištančne. Záujmové útvary, pri ktorých nie je technicky možná realizácia dištančne, budú nahradené po znovuotvorení centier, najneskôr v letnom období. Vzniknutá situácia nás mrzí. Prosím, sledujte naše stránky - všetky zmeny, novinky a podrobnejšie informácie budeme pravidelne aktualizovať.
Ďakujeme za pochopenie.
Nariadenie 12.10.2020

TLAČIVO - RODIČ bezinfekčnosť - Toto tlačivo vypĺňajú rodičia, ktorí prinášajú svoje dieťa do budovy na základe Výnimky pani riateľky udelenej rodičom detí do 7 rokov. (Vstup do budovy). Tlačivo je potrebné nosiť NA KAŽDÚ hodinu až do konca októbra VŽDY S AKTUÁLNYM DÁTUMOM daného krúžku, kedy dieťa doprevadíte na krúžok.

TLAČIVO - DIEŤA bezinfekčnosť - Vypĺňa zákonný zástupca. Tlačivo je potrebné nosiť NA KAŽDÚ hodinu až do konca októ.ra VŽDY S AKTUÁLNYM DÁTUMOM daného krúžku, ktorého sa dieťa zúčastní.

Mrzia nás vyššie uvedené povinné tlačivá, avšak, len vďaka nim môžeme naďalej fungovať v našej činnosti ;-)


Vážení rodičia,v piatok 18.09. sme odoslali štatistické hlásenie o počtoch prijatých členov. Je nás úctyhodných 702. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru,veríme že sa Vaše deti budú u nás cítiť dobre a bezpečne. Prosím aby Ste rešpektovali všetky naše pokyny a usmernenia, nevnímali ich ako obťažovanie,vo všetkých smeroch sa snažíme maximálne vyhovieť Vašim požiadavkám. Na prvom mieste musí ostať ochrana zdravia detí,taktiež našich zamestnancov. Preto Vás aj touto cestou žiadam,aby Ste nepriniesli na činnosť dieťa s akýmkoľvek prejavom ochorenia. Zdravie nás všetkých je dôležitejšie ako hodina spevu,tanca,..... Prosím Vás taktiež o trpezlivosť pri administratívnych úkonoch.Tešíme sa na Vás a dúfam, že prežijeme spolu hodnotný a veselý školský rok

? Mgr.Silvia Lőrinczová, riaditeľka


Výnimka do riaditeľky


Ponuku krúžkov nájdete TU!